Foto

Nasz dom
Do Państwa dyspozycji jest sześć apartamentów.Pięć z nich znajduje się w głównym budynku.Szósty to oddzielny domek w podwórzu.Apartamenty numer 4 i 5 znajdują się na drugim pietrze a okna mają widok na morze.Apartamenty 2 i 3 znajdują się na pierwszym piętrze a okna mają widok na morze.Apartament A2 znajduje się na parterze a okno z widokiem na podwórze.Dom posiada podwórze oraz bistierna gdzie znajdują się zestawy do wypoczynku i biesiadowania.Grill znajduje sie na bistiernej.

Apartament A4B numer 4
Apartament A4B to apartament przeznaczony dla czterech lub pięciu osób.Posiada w jednej sypialni dwa łóżka pojedyncze, które w razie potrzeby można zbliżyć jedno do drugiego.W drugiej sypialni znajduje się wersalka i pojedyńczy fotel rozkładny.Apartament posiada kuchnię wyposażoną w stół z krzesłami,kuchenkę indukcyjną ,elektryczny czajnik,sztućce,zestaw garnków,zestaw talerzy,zestaw kubków,szklanki,kieliszki,otwieracz do butelek i konserw,chochelki,korkociąg,tarko,durszlak,wyciskacz do czosnku,deska do krojenia,ściereczka kuchenna.Na wyposażeniu lodówka,kosz na śmieci,suszarka na pranie,lampka nocna,radio.Apartament posiada łazienkę (prysznic) z wc.Pościel i ręcznik na wyposażeniu.Klimatyzacja.

Apartament A2 numer 1
Apartament posiada pokój dzienny dwuosobowy z aneksem kuchennym (lodówka, kuchenka, pełna lista wyposażenia znajduje się poniżej) oraz łazienkę z prysznicem, powierzchnia około 15m2. Apartament jest klimatyzowany. Całkowicie odkryte do kamienia ściany i nowa łazienka.

Apartament A4A numer 5
Apartament ten posiada jedną sypialnię z dwoma pojedyńczymi łóżkami które w razie potrzeby można połączyć oraz pokój przejściowy z aneksem kuchennym w którym znajduje się wersalka.Na wyposażeniu.Szafa na odzież,suszarka na pranie,wentylator,lodówka,zlewozmywak,lampka nocna, kosz na śmieci,sztućce,talerze,garnki,czajnik elektryczny,kuchenka indukcyjna,chochelka,wyciskacz do czosnku,tarko,otwieracz do butelek i konserw,deska do krojenia,noże,radio.Łazienka z prysznicem i wc.Klimatyzacja

Apartament A4B numer 2
Apartament A4B to apartament przeznaczony dla czterech lub pięciu osób.Posiada w jednej sypialni dwa łóżka pojedyncze, które w razie potrzeby można zbliżyć jedno do drugiego.W drugiej sypialni znajduje się wersalka i pojedyńczy fotel rozkładny.Apartament posiada kuchnię wyposażoną w stół z krzesłami,kuchenkę indukcyjną ,elektryczny czajnik,sztućce,zestaw garnków,zestaw talerzy,zestaw kubków,szklanki,kieliszki,otwieracz do butelek i konserw,chochelki,korkociąg,tarko,durszlak,wyciskacz do czosnku,deska do krojenia,ściereczka kuchenna.Na wyposażeniu lodówka,kosz na śmieci,suszarka na pranie,lampka nocna,radio.Apartament posiada łazienkę (prysznic) z wc.Pościel i ręcznik na wyposażeniu.Klimatyzacja.

Apartament A4A numer 3
Apartament ten posiada jedną sypialnię z łóżkiem piętrowym oraz pokój przejściowy z aneksem kuchennym w którym znajduje się wersalka.Na wyposażeniu.Szafa na odzież,suszarka na pranie,wentylator,lodówka,zlewozmywak,lampka nocna, kosz na śmieci,sztućce,talerze,garnki,czajnik elektryczny,kuchenka indukcyjna,chochelka,wyciskacz do czosnku,tarko,otwieracz do butelek i konserw,deska do krojenia,noże,radio.Łazienka z prysznicem i wc.Klimatyzacja.

Apartament AP piętrowy numer 6
Apartament AP to oddzielny domek w podwórzu składający się części parterowej gdzie znajduje się kuchnia z lodówką,kuchenką indukcyjną,szafa na odzież,zlewozmywak,szafki kuchenne,kosz na śmieci.Na wyposażeniu kuchni sztućce,naczynia,talerze,kubki,szklanki,kieliszki,noże,chochelka,wyciskacz do czosnku,otwieracz do butelek i konserw,deska do krojenia,czajnik elektryczny.Na parterze znajduje się jednoosobowa sofa do spania.Na tym poziome znajduje się łazienka z prysznicem i wc.Na piętrze sypialnia z łóżkiem małżeńskim.Na wyposażeniu pościel,ręczniki,suszarka na pranie.Klimatyzacja.

Fotografie z Risan

Skadarskie Jezero

Durmitor

Serpentyny nad Kotorem i Mauzoleum

Święty Stefan

Plantaże
Największe plantacje winogron w jednym miejscu w Europie.Znany i ceniony wytwórca wysokiej jakości win i alkoholi(Rakija). Zdobywca wielu nagród i medali na wystawach win.Sztandarowe wyroby to wino Vranac,Krstac i Rakija Prvijenac.To wina z endemicznych szczepów winorośli ale również ze znanych szczepów sauvignon,chardonnay,cabernet,merlot.W piwnicach(podrum) które znajdują się w miejscu dawnych podziemnych schronów dla samolotów znajdują się magazyny win.Można je odwiedzić, dokonując przy okazji degustacji produkowanych tu win jak również ich je zakupić.Miejsce Podgorica.

Tara Rafting
Rzeka Tara to jedna z najczystszych rzek w Europie.Na całej jej długości woda posiada pierwszą klasę czystości co znaczy że można ją pic bezpośrednio z jej koryta.Na ostatnim odcinku rzeki organizowany jest spływ w pontonach(Rafting).Cały spływ jak i jego oprawa tzn.dojazd,przygotowanie,posiłki śniadania i obiadu, to przygoda którą nie zapomnicie nigdy.My pomożemy Wam tę przygodę urzeczywistnić poprzez pomoc przy jej organizacji, a nasi przyjaciele na miejscu zajmą się Wami jak rodziną.

Kotor
Ślady cywilizacji i organizacji miejskiej w tym miejscu noszą datę III wiek p.n.e.Potem burzliwa historia i ślady wpływów cywilizacji Iliryjskiej ,Bizantyjskiej,Greckiej,Weneckiej.Dziś widzicie tu ślady twierdzy i murów obronnych które nigdy nie zostały zdobyte przez najezdzców.Kościoły i Cerkwie,stare pałace i fosy.To wszystko na małym skrawku ziemi otoczonej murami obronnymi.Niektórzy twierdzą że jest bardziej uroczy niż inne większe i rozreklamowane miejscowości historyczne na wybrzeżu morza adriatyckiego.

Monastyr OSTROG

Plava Spila
Piękna jaskinia wyrzeżbiona przez fale morskie w stromym klifie.Dostęp do niej jest tylko od strony morza.Wpłynięcie jak i kąpiel w tym miejscu pozostawia niezapomniane wrażenia.Plava(błekitna,niebieska) to od koloru wody która dzięki załamywaniu się tu promieni słonecznych ma wyjątkową barwę.

STARY BAR
To romantyczne ruiny miasta o historycznym znaczeniu, które swoją świetność utraciło po niszczącym trzęsieniu ziemi które miało miejsce w 1979 roku.Romantyczna i kolorowa uliczka prowadząca do głównej bramy miasta zachęca do odwiedzenia tutejszych kafejek i restauracji.Gdzie jak nie tu, napijecie się kawy po turecku parzonej w dżezwie i podanej w filidżani. Niedaleko starówki znajdziecie drzewo oliwne które liczy sobie już ponad 2000 lat.

LIPSKA PECINA
Jaskinia ze zjawiskami krasowymi.Atrakcja przygotowana do zwiedzania dla turytów w ostatnich latach. Odkryta w sposób przypadkowy kiedy to miejscowy piesek wpadł do głębokiej jamy a poszukujący go ludzie natrafili na głębokie i długie jaskinie.

PERAST
Stara miejscowość gdzie główni włodarze to stare rody marynarskie.Grad Zatvorenih Skura.Miasto Zamkniętych Okiennic.Obecnie jest to miejscowość o walorach turystycznych gdzie po zakończeniu sezonu większość właścicieli domów i turyści opuszczają swoje domostwa i pensjonaty zamykając okiennice.Miejscowość położona na przeciw jednej z atrakcji Zatoki Kotorskiej tzn.Wyspy Gospa od Skrpjela i Sveti Djorde.Obecnie z naszej miejscowości do Perastu prowadzi chodnik spacerowy.

Fasinada


Wyślij nam wiadomość

Kontakt z nami